Przejdź do treści

Ranking kredytów gotówkowych sposobem na znalezienie najlepszej oferty

Na rynku jest wiele instytucji bankowych, które częściej lub rzadziej wychodzą z nową ofertą, zawierającą jakieś promocje czy też atrakcyjne warunki umowy. Wszystko po to, aby zachęcić do skorzystania z ich oferty i zarobienia. Jeśli planujemy zaciągnąć kredyt gotówkowy, to warto śledzić na bieżąco oferty banków, dzięki czemu uda nam się załapać na jaką promocję. Z pomocą przychodzą gotowe rankingi kredytów, z które dostępne są w Internecie i to całkowicie za darmo. 

Ranking kredytów gotówkowych pomogą znaleźć najlepszy kredyt

Jeśli panujemy zaciągnąć kredyt gotówkowy na korzystnych warunkach, to obecnie prym wiedzie Inbank. Ma on do zaoferowania kredyt, o który można wnioskować tylko przez Internet. Jeśli chcemy pożyczyć 25 tysięcy złotych na okres 48 miesięcy, to całkowity koszt zobowiązania wyniesie nas 29008,32 złotych. Prowizja wynosi 4,99%; RRSO 7,75% a wysokość miesięcznej raty 604,34 złotych.

Na drugim miejscu w rankingu znajduje się ING Bank Śląski, w przypadku którego pożyczenie 25 tysięcy złotych będzie nas w sumie kosztowało 31794,24 złotych – prowizja 6,49%; RRSO 13,05% i rata miesięczna 662,38 złotych. Nest Bank także ma do zaoferowania interesujący wariant. Pożyczenie 25 tysięcy złotych wyniesie nas 29533,44 złotych, a wysokość miesięcznej raty 615,28 złotych. Prowizja wynosi równe 5%, a RRSO 8,75%. Ze szczegółami ofert poszczególnych banków można bezproblemowo zapoznać się na ich stronie, a wszelkie wątpliwości rozwiać podczas rozmowy z konsultantem.

Secured By miniOrange